MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Svanstolar 6801746

nr 680 1746

Svanstolar

1 par, 1800-tal

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 februari 2011
kl 17:09:16